Do You Have a Solution/Files to Upload by Your Name?

Hakkımızda

İmei Değiştirme İşlemi T.C Kanunları Gereği Yasal Olmayan Bir İşlemdir. Bu Tür İllegal Konularda Tüm Yasal Sorumluluk Kullanıcıya Aittir. Bu İşlemlerden Web Sitemiz Sorumlu Değildir. Bu Sitede Sadece İmei Ve SN Bozulmuş Cihazlar İçin ''İmei Ve SN Repair ''Düzeltme Konusunda Bilgiler Ve Dosyalar Verilmektedir.

WwW.TimurGsm.Com , profesyonel web sitesi barındırma, geliştirme, tasarım ve stratejisinde endüstri lideridir. Gerçekten, çevrimiçi çalışmalarında başarılı olmak isteyen herkes için eksiksiz çözümler sunan tek duraklı bir mağazayız. WwW.TimurGsm.Com   uzun bir kârlılık ve istikrar geçmişine sahip özel bir şirkettir.

 

Web ve Uygulama Geliştirme

Ekibimiz, işinizin tüm kanallarda tek bir marka mevcudiyeti almasını sağlamak için yeni ve gelişen teknolojilerle sürekli çalışır.

Profesyonel kurumsal web siteleri, mobil uygulamalar ve mobil web siteleri için yüksek düzeyde etkileşimli UI tasarımları, animasyona dayalı videolar ve çevrimiçi satış performansınızı optimize etmenize yardımcı olan e-ticaret web siteleri oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Ayrıca müşterilerimize katma değerli birçok BT hizmeti sunuyoruz. Amaç, her zaman müşterilerimizi mümkün olduğunca kaliteli hizmetlerle kolaylaştırmak olmuştur. Ekibimiz, müşterilerimize sunmak için daha yenilikçi ve teknolojik olarak daha gelişmiş çözümler aramaya devam ediyor.

 

Hizmetlerimiz:

 • Web Hosting ve Güvenlik
 • Etki Alanları ve Etki Alanı Hizmetleri
 • Bulut Çözümleri
 • Web Geliştirme ve Tasarım
 • E-ticaret
 • Dijital Strateji ve Danışmanlık
 • Çevrimiçi Reklamcılık
 • Başlatma Sonrası Destek
 • Mobil Uygulama Geliştirme
 • bütünleşme
 • E-ticaret
 

Küçük işletmelere konuyla ilgili, pratik desteği kolaylaştırmak ve sağlamak ve çok gelişen bir sektörün büyümesine elverişli politikanın gelişimini teşvik etmek için çok çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyeti işimizin önceliğidir. Şirketimizin her bir görevi müşteri memnuniyetine adanmıştır. Proje yürütme sürecinde müşterinin kolaylığını önemsiyoruz. Esneklik, başarılı bir projenin yürütülmesinde hayati bir rol oynar. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak kaliteye ve çıktıya bağlı kalmaya ayak uydurabiliriz.

WwW.TimurGsm.Com

oppo Firmware, Huawei Softboard, Boardsoft, Samsung Firmware, HTC Firmware, Huawei Firmware, Motorola Firmware, Zte Firmware, Gionee, OnePlus, InFocus, Panasonic, Sony, Coolpad, LG,Karbonn, Asus, Infinix, Intex, Lava, Itel, Google, Blackberry, Swipe, Meizu, LeEco, Motorola, Lyf, Oppo, Doogee, VOTO, XOLO, Trio, Videocon, IBall, Vernee, Ulefone, Billion, Comio, Gfive, Alcatel, Good One, Ziox, Reach, Sansui, M-Tech, Turing, BLU, Oukitel, Lephone, Philips, Black Bear, Datawind, Bluboo, Forme, Dami, Razer, Yxte, Samsung Combination, combination Frp, combination huawei, TimurGsm.com, Huawei imei Repair, Timurgsmvip, Softboard Firmware, Huawei firmware, ios Firmware, Phone Firmware, Phone Repair imei, General mobile imei, unbrick phone, Huawei 9.0 imei repair, TimurGsmVip, Samsung Firmware, Firmware Samsung, All Samsung Firmware, Original Firmware, HTC Firmware, HTC Downloads, HTC ROM, Samsung Rom, Four Flash Files, Dead Mobile Maintenance, Mobile Failure, Mobile Rom, Rom Download, Download Firmware, Firmware For Mobile, Firmware, Software, Cell-phone, Mobile, Tablet, iPhone, HTC, Nokia, BlackBerry, Box, Flash, İmei Repair, Free Firmware, Combination, Huawei Repair, Huawei İmei Repair, Samsun İmei Repair, Firmware Download, Stockrom Download, Stockrom, Huawei Frp, Samsung Frp,Frp File, Combination Frp, Tablet Firmware, Huawei Boardsoft, Samsun Reset Frp, Mi Firmware, Xiaomi Firmware, Oppo Firmware, Vivo Firmware, Türkiye Gsm Forum
Site Online Sayisi: 1245
Site Toplam Goruntulenme Sayisi: 2520